![](/uploads/media/fd/7d/fd7d86368007a20d450662d3d6101d47_orig_thumb.jpg)
Тимчасово не працюватиме одна з колонок у бюветі на бульварі Данила Галицького у Тернополі
Адміністрація «Тернопільводоканалу просить вибачення за тимчасові незручності
![](/uploads/media/yz/e2/yze24c1376032d78c694d6bdd2f0cc4a_w960.jpg)
У зв’язку із тим, що при одночасному використанні двох колонок бювету на бульварі Данила Галицького виникає перевантаження їхньої спільної електричної системи, наразі тимчасово призупинено роботу однієї з колонок. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
У «Тернопільводоканалі» розповідають, у такому режимі бювет працюватиме деякий час, поки фахівці не облаштують окремі електричні системи для кожної із колонок.
Адміністрація підприємства просить вибачення за тимчасові незручності.
Читайте також: 28 лютого не буде води на кількох вулицях Тернополя
Фото Тернопільської міської ради