![](/uploads/media/ae/e4/aee4d1cd982e2bc39090298bb198e2b4_orig_thumb.jpg)
З кранів тернополян тече освячена Йорданська вода (фото)
У місті такий обряд відбувається 13 років поспіль
![](/uploads/media/6a/eb/6aebc32eb5542681a0888241fa4527ab_w960.jpg)
6 січня християни східного обряду відзначають церковне свято – Хрещення Господнє або Богоявлення. Йордан – це третє найбільше і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу. Цього дня, уже традиційно, на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал» відбувся чин освячення води, який провели священнослужителі християнських церков. У місті такий обряд відбувається 13 років поспіль. Про це розповіли у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Уже впродовж багатьох років ми освячуємо воду на тернопільському водозаборі, щоб у кранах усіх жителів міста текла освячена вода на добро, благополуччя та Божу благодать, - йдеться у повідомленні міськради. - Нехай свята вода дарує міцне здоров’я та наснагу, буде оберегом від лиха у ваших оселях. Змиє усі негаразди та турботи, очистить душу від сумнівів та зневіри, а тілу дарує життєдайну енергію. Хай Всевишній дарує нам таку бажану Перемогу.
Фото Тернопільської міської ради