![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_orig_thumb.jpg)
Трояндовий рай створили мешканці між багатоповерхівками у Тернополі (відео)
Помилуватися квітами на вул. Чалдаєва приходять багато людей. Вони із задоволенням фотографуються та черпають тут позитив і натхнення
![](/uploads/media/df/70/df706b9ae608f7d3db8bf179146485b8_w1920.jpg)
Близько 40 кущів троянд розцвіли між будинками 17 і 13 на вул. Чалдаєва у Тернополі. Тут ростуть квіти, зібрані з різних куточків України. Є троянди, які привезли ще 10 років тому з нині окупованого Криму. Також цвітуть квіти з Маріуполя та Закарпаття. Тернополяни називають це місце «трояндовим раєм». Кажуть, тут можна відпочити, наповнитися силою та отримати таку необхідну у цей складний час порцію позитиву і натхнення.
Детальніше у відео:
Фото, відео Романа Луциківа