![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
У Бережанах відбулась зустріч із шевченкознавцем (фото)
![75317280_1679282372207449_1316214773926330368_o](/uploads/media/fb/38/fb386acc917da2defb18f731fff78624_orig.jpg)
У стінах Бережанського краєзнавчого музею відбулась зустріч із шевченкознавцем із Луцька. Руслан Теліпський показав присутнім свої світлини, але їх було значно менше, ніж у колекції митця. Чоловік сфотографував понад 1400 пам'ятників Тараса Шевченка у всіх областях України.
Крім того, він має власні фото монументів Кобзаря з 30-ти країн світу.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«256184,256185,256186»]Фото з допису