![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У благодійному фонді «Покрова» готують подарунки для дітей Тернопільщини (відео)
Набори з солодощів та сухих сніданків відправлять у всі громади області
![](/uploads/media/ec/9c/ec9c3749a5d6f8f5f16c4be873yzdd86_w1920.jpg)
Подарункові набори для дітей Тернопільщини збирають волонтери благодійного фонду “Покрова”. Один пакунок містить сухий сніданок, декілька видів шоколадок, вафель, цукерки. Такими подарунками волонтери хочуть трішки відволікти дітей від тривог і війни.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа