![](/uploads/media/cb/0e/cb0e9f325eb71f83fe71c5aa8a988619_orig_thumb.jpg)
У центрі Тернополя зупинили рух тролейбусів в обидві сторони
На місце аварії вже виїхала бригада ремонтників
![](/uploads/media/8e/0a/8e0a6692b30b21a4e70ed0bf91c39ff4_w640.jpg)
У зв’язку з обривом лінії електропередач біля двоаркового мосту, що на вул. Соломії Крушельницької, тимчасово зупинено рух тролейбусів в обидві сторони. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
На місце аварії вже виїхала бригада ремонтників.
Нагадаємо, із 12 квітня відбулися зміни в організації дорожнього руху на шляхопроводі через залізничну колію від вул. Руської до просп. Степана Бандери. У зв’язку з цим змінюється маршрут тролейбусів №11, які через високий пасажиропотік обслуговуються виключно двосекційними тролейбусами Škoda 15Tr.
Читайте також: Стан мосту біля техуніверситету в Тернополі визнали обмежено придатним
Фото Тернопільської міської ради