У Чорткові зробили черговий крок назустріч чистій воді у кранах (відео)

123

Скориставшись відсутністю речового ринку в історичній частині міста, працівники Чортківського водоканалу розпочали масштабні ремонтні роботи із заміни водопроводу. Замість близько трьохсот метрів старих чавунних труб на вулицях Ринок, Аптечна та Петрушевича з'являться нові – пластикові.

«Часто містяни скаржаться, що з їх кранів тече брудна, непридатна для використання вода. Та справа зовсім не у воді! Брудною вона стає через жахливий стан старих труб, які не замінювали протягом десятиліть», – йдеться на сторінці міськради у Facebook.

Також на перехресті вулиць Шевченка та Ринок встановили третій у місті поверхневий пожежний гідрант австрійського виробництва. На черзі заміна водопроводу по вулиці Шевченка від магазину «1000 дрібниць» до супермаркету «Норма» через площу Героїв Євромайдану.

До слова, вже понад рік у водопровідну мережу міста подається вода не з річки, а виключно зі свердловин. Відтак, лише капітальна заміна старого трубопроводу дозволить чортків’янам отримувати якісну та чисту воду.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео