![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
У ці вихідні гарячу воду у Тернополі подаватимуть за зміненим графіком
«Тернопільміськтеплокомуненерго» просить вибачення за тимчасові незручності
![](/uploads/media/a2/d7/a2d77e0c3f38b53448e05ebca6ab762b_w960.jpg)
«Тернопільміськтеплокомуненерго» повідомляє, у зв’язку із підвищенням температури повітря та через обмежену кількість виділеного природного газу на березень для населення, цими вихідними тимчасово змінено графік подачі гарячої води.
Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
11-12 березня гаряче водопостачання буде подаватися до помешкань тернополян за таким графіком:
- субота - з 07:00 до 12:00 год, з 16:00 до 23:00 год;
- неділя - з 07:00 до 23:00 год.
«Тернопільміськтеплокомуненерго» просить вибачення за тимчасові незручності.
Нагадуємо, тернополянам, що отримувати сповіщення за адресою (про відключення комунікацій: води, газу, тепла, світла), а також отримувати сповіщення за темами (наприклад, про ремонти чи перекриття доріг, зміни у русі громадського транспорту тощо) можна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Завантажити застосунок можна на операційній системі iOS та Android.
Фото з відкритих джерел