Тамара Коблик

На вихідних заборонять проїзд через Зарваницю і Вишнівчик

Діятиме заборона й на реалізацію алкогольних напоїв на території Золотниківської територіальної громади

Зарваниця

14 липня Рада оборони області прийняла рішення посилити заходи безпеки під час щорічної прощі у Марійському духовному центрі. Напередодні правоохоронці повинні провести обстеження споруд, в яких заплановано богослужіння, розрахувати кількість прочан, які можуть перебувати в них у цей час. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.

Богослужіння на території Марійського духовного центру мають здійснюватися виключно в середині культових споруд.

Згідно з рішенням ради оборони, будуть обмежені доступ вірян до самого духовного центру та проїзд автотранспортом через села Вишнівчик та Зарваницю у період з 07.00 год 16 липня до 19.00 год 17 липня.

Заборона не стосуватиметься запрошених керівництвом центру посадових і духовних осіб та жителів даних населених пунктів, а також транспорту, який здійснює регулярні пасажирські перевезення.

На час богослужінь заборонено торгівлю не у стаціонарних закладах у селах Вишнівчик та  Зарваниця. Діятиме заборона й на реалізацію алкогольних напоїв на території Золотниківської територіальної громади.

Богослужіння транслюватиметься об 11 годині 17 липня на місцевих каналах та телеканалах, що приєдналися до загальнонаціонального телемарафону #UAразом. Закликаємо прочан залишатися вдома та долучатися до богослужінь в режимі онлайн.

Фото Терену

Вибір читачів за тиждень

Відео