![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
У ДТП під Тернополем загинули двоє людей
Аварія сталася 19 березня, о 19:41
![](/uploads/media/3e/d2/3ed2a9652619c70676b307269c9a9yz8_w320.jpg)
Двоє людей загинули та ще двоє травмувалися внаслідок аварії, яка сталася поблизу села Ярчівці Зборівської громади 19 березня. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Нагадаємо, аварія сталася о 19:41.
Водій автомобіля Geely Emgrand здійснив лобове зіткнення з вантажівкою MAN, через що автомобілі з’їхали у кювет.
Прибувши на аварії події рятувальники першочергово здійснили відключення акумуляторних батарей та знерухомили автомобілі опорами, після чого за допомогою гідравлічного інструменту деблокували тіла загиблих пасажирів і надали екстренну долікарську допомогу пасажирам легкового автомобіля, яких потім передали працівникам швидкої.
Фото ДСНС Тернопільської області