![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
У громаді на Тернопільщині одружився захисник (фото)
Нещодавно воїн отримав поранення у зоні бойових дій, але вже за декілька днів знову повернеться боронити країну
![](/uploads/media/2d/e6/2de640a60bf4ayz0571cf00bf4d771d9_w1280.jpg)
На весільний рушник стали військовослужбовець з села Бариш Бучацької громади Володимир Гутнік і його наречена з Полтави Тетяна. Про це повідомили на сторінці Бучацької міської ради.
Пара познайомилась ще на початку війни у Харкові, між ними одразу зародились почуття, які через рік підштовхнули закоханих до важливого кроку в житті, – йдеться в повідомленні.
Володимир нині несе службу в лавах Збройних сил України, тож важливу подію спланували на час короткотривалої відпустки.
Нещодавно воїн отримав поранення у зоні бойових дій, але вже за декілька днів знову повернеться боронити країну від ворога, а Тетяна чекатиме його вдома - у Бариші.
Привітати молоде подружжя зібралися найрідніші.
Колектив Терену долучається до вітань і бажає новоствореній сім’ї здоров’я, довгих років спільного життя та якнайшвидшої перемоги.
Фото Бучацької міської ради