![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
У храмі неподалік Тернополя можна помолитися до мощей священномученика Йосафата
Мощі будуть у церкві до 5 грудня
![](/uploads/media/46/37/46378dddf554683cf4d1e5b7d6c70c72_w1280.jpg)
Мощі священномученика Йосафата Кунцевича привезли до храму святого Володимира у селищі Велика Березовиця під Тернополем. Про це повідомили у пресслужбі Великоберезовицької селищної ради.
Ми вирішили привезти у храм мощі, аби мешканці громади змогли помолитися за мир в Україні, закінчення війни та наших воїнів. Зазвичай мощі перебувають у церкві Непорочного Зачаття Діви Марії села Буцнів Великоберезовицької громади, - розповів отець Ігор Драпак.
![](/uploads/media/97/bc/97bce0d956ab5c212df88dbbae6ec37e_w1280.jpg)
Мощі священномученика пробудуть у церкві святого Володимира до 5 грудня. Усі жителі громади та кожен охочий мають змогу прийти віддати шану святому і помолитися.
Нещодавно була памʼятна дата - 400-річчя мучеництва святого Йосафата Кунцевича. З нагоди цього у храмі приурочили девʼятиденний молитовний цикл, - додає отець Ігор.
Читайте також: На Тернопільщині освятили храм, який колишній політв’язень відновив за власну пенсію
![](/uploads/media/b4/6e/b46e20a884670d68d8bf2d3362fafba6_w1280.jpg)
Фото пресслужби Великоберезовицької селищної ради