Тамара Коблик

У капличці на Тернопільщині зберігатимуть мощі святого, які передали з Ватикану (фото)

Святиня носить ім`я цього святого - св. Юрія Переможця

Новозбудованій капличці на території військової частини в Чорткові 25 червня урочисто передали з Ватикану мощі св. Юрія Переможця. Про це пише Чортків.Сity.

Перед особовим складом військового підрозділу зачитали Єпископську грамоту з Апостольської Столиці – вічного міста Рима:

Для новозбудованого храму святого Юрія Переможця на території військової частини в місті Чорткові Бучацької єпархії УГКЦ передаємо мощі з кістки святого Юрія Переможця на постійне перебування і для привселюдного вшанування та отримання обильних ласк Божих і потрібних земних благодатей за його заступництво….

Єрархи УГКЦ Іриней Білик та Димитрій Григорак, відслуживши молебень, привітали військовиків з цією величною духовною подією, побажали, щоб мікроскопічна частинка святого Юрія Переможця, яка відтепер буде завжди з ними, стала надійним захистом і єднала з небесною силою.

Командир військової частини висловив вдячність священнослужителям за неоціненний дар, а також висловив надію, що Юрій Переможець пришвидшить нашу перемогу над ворогом, додасть військовим більше впевненості в собі й оберігатиме їх на службі українському народові.

Опісля кожен з присутніх мав можливість підійти й прихилитися до мощей святого Юрія.

Фото Любомира Габруського

Вибір читачів за тиждень

Відео