![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Кременці 10-річний хлопчик обіграв у більярд дорослих (фото)
![79372423_480679569228078_5491354028556156928_n](/uploads/media/7d/f6/7df642185e8c104c154a3000f251f868_orig.jpg)
8 грудня в більярдному клубі центру вільного часу «Панорама» відбувся Чемпіонат Кременця з більярду «Вільна піраміда». Організацію змагань взяв на себе відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Кременецької міської ради.
Серед запрошених – міський голова Олексій Ковальчук, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко.
Чемпіоном Кременця став лідер змагань Михайло Боднар, друге місце виборов Сергій Корицький, розділили третє місце Андрій Ковальчук та Олександр Ястремський.
В турнірі Білія переміг Михайло Боднар (16 куль – рекорд змагань), друге місце – Андрій Ковальчук, третє – 10 річний Марк Білосевич. На жаль, його батько, Іван Білосевич, не зміг взяти участь в змаганнях, він – учасник АТО, знову на передовій. Марк випередив дорослих в запеклій боротьбі, не підвів тренера і більярдну школу.
![79163814_1030983957255614_2408735427600056320_n](/uploads/media/a0/9e/a09e0529d0c7a6a4d81e7b920320a721_orig.jpg)
Чемпіонат став непоганим тренінгом для підготовки команди Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка, 12-15 грудня в Луцьку відбудеться особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти – Кубок Тарновецького.
![78337087_566842574101764_1375829396736180224_n](/uploads/media/1f/5e/1f5eb7d94a8c1a01965d98f3b440fa2e_orig.jpg)
![79094997_2184639398504828_7241861219550756864_n](/uploads/media/82/b5/82b5ee69922d1b229fd55ed02b100b06_orig.jpg)
Фото Кременецької міської ради