У Кременці тернопільські легкоатлети з літніх видів спорту вибороли 7 медалей (фото)

184562836_3558535607581730_9171477309324189953_n (Copy)

На Тернопільщині 8 травня 2021 року у місті Кременець відбулась відкрита першість Кременецької ДЮСШ ім. Андрія Пушкара з легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли представники КУТОР «ТОДЮСШ» з літніх видів спорту, ДЮСШ м. Зборів, ДЮСШ м.Бережани, ДЮСШ Гусятинської селищної ради та команди Озернянської і Великогаївської громад.

На цих змаганнях легкоатлети КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» завоювали 7 медалей.

У віковій групі 2008-2009 р.н.:

Уляна Тихоненко - 3 місце на дистанції 60 метрів та 2 місце на дистанції 300 м (тренер-викладач Клименко О.В.);

Яна Левчук - 3 місце на дистанції 300 метрів (тренер-викладач Рибій Н.Б.).

У віковій категорії 2010 р.н та мол.:

Ліза Краківська - 1 місце на дистанції 60 метрів та 300м (тренер-викладач Данилюк О.І.);

Вадим Павук виборов 3 місце на дистанції 300 метрів та 2 місце з бігу на 60 метрів (тренер-викладач Данилюк О.І.);

За крок до медалі була Анастасія Струхляк - 4 місце з бігу на 60м (тренер-викладач Рибій Н.Б.), йдеться на сторінці «Фейсбук» ТОДЮСШ.

183850613_3558535600915064_8179116715932706331_n (Copy)

184604366_3558535424248415_373313449573182783_n (Copy)