![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
У Кременці відкрилася унікальна виставка з незвичними експонатами (фоторепортаж, відео)
![виставка ляльки4](/uploads/media/c8/d1/c8d12fd69a5cc4596ea2174d3b8697d6_orig.jpg)
Як правило, виставки асоціюються із картинами, скульптурами і традиційними витворами мистецтва. Та Кременецькому краєзнавчому музеї найближчим часом житимуть незвичайні експонати. У них милі обличчя і добрі очі, кожен з них унікальний і має свій характер – це прекрасні ляльки ручної роботи місцевої майстрині Олени Локатир. Своїми емоціями пов’язаними з першою в житті персональною виставкою з оригінальною назвою «Люблю! Творю! Витворяю» художниця поділилася у соцмережі.
- Ось і пройшов цей хвилюючий день. День відкриття моєї першої виставки. Я дуже вдячна усім вам за ваші відгуки та підтримку, за ваші чудові слова, за ваші щирі емоції. Я надихаюсь ними і хочеться творити і творити, любити і витворяти. Я вдячна кожному, хто завітав і завітає до мене на виставку. Дякую Краєзнавчому музею за теплий прийом. Дякую своїм подругам за допомогу в організації. Дякую мамі та бабусі, без вашої неоціненної допомоги не було б усього цього. Дякую своєму чоловіку за його підтримку та допомогу. Дякую моїм донечкам за їхню любов і підтримку, – написала Олена Локатир.
Для кременчанки це був особливий, незабутній день, який ще й співпав із днем народженням однієї із доньок.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«244935,244936,244937,244938,244939,244941»]Фото Олени Локатир, відео Зої Карп'юк