![](/uploads/media/8c/b1/8cb18e2746dafde6fa80daf26820bee9_orig_thumb.jpg)
У місті на Тернопільщині новенькі Ford Ranger продемонстрували свої можливості (фоторепортаж)
![Заставка44 (Copy)](/uploads/media/f8/13/f81359741fbeb897714af6c48ec580db_w960.jpg)
Сьогодні, 4 грудня, матеріально-технічна база пожежно-рятувальної служби Тернопільщини поповнилася ще трьома спеціальними аварійно-рятувальними машинами легкого типу САРМ-Л, на базі автомобіля Ford Ranger, придбаними в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.
Як повідомляє пресслужба ДСНС в області, до рятувальників, на церемонії урочистої передачі спецтехніки, що відбулась на базі 7-ї державної пожежно-рятувальної частини у Бережанах, звернувся очільник пожежно-рятувальної служби області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей.
– Рятувальники Тернопільщини вже мають чималий позитивний досвід користування подібною технікою. Адже на за останні два роки таким спецтранспортом вже забезпечено Тернопільський, Чортківський, Кременецький, Бучацький та Зборівський гарнізони, – сказав Віктор Маслей.
Цього ж разу ключі та номерні знаки від спецтранспорту вручили рятувальникам Бережанського, Теребовлянського та Заліщицького районів.
З допомогою цих легких й маневрених машин, обладнаних всіма необхідними інструментами для того, щоб рятувати людські життя, наші працівники можуть швидко дістатися до місця події. Це можливість надавати негайну домедичну і протишокову допомогу постраждалим у результаті автопригоди, де боротьба за життя йде на лічені хвилини.
На завершення події всі присутні ознайомитися з технічними характеристиками та оснащенням нових автомобілів під час навчальних тренувань з ліквідації наслідків ДТП.
![129603439_1829052760567569_1950306310926449837_o (Copy)](/uploads/media/f2/f6/f2f6469667f4d8666ba8d1a5177c78yz_w960.jpg)
![129720153_1829054357234076_3198747766724756492_o (Copy)](/uploads/media/0b/f3/0bf3f075ed255e91d2eec1370ddba99f_w960.jpg)
![129734906_1829053963900782_4418079647487504807_o (Copy)](/uploads/media/d3/9a/d39a3cab9dce3fb54157923004e09ae7_w960.jpg)
![129855227_1829053730567472_5785686884863872812_o (Copy)](/uploads/media/ee/62/ee622040a660a7f028ea402ac88ef5fd_w960.jpg)
![129936767_1829052557234256_4932946970476357444_o (Copy)](/uploads/media/61/da/61dab7882cdbb05ae4ba3bb3196b7yz0_w960.jpg)
![129954750_1829052550567590_8139610456881432037_o (Copy)](/uploads/media/98/d7/98d7ffa8f414c8d165899f6bbc03e7a9_w960.jpg)
![130007123_1829053057234206_2958021469428191844_o (Copy)](/uploads/media/33/e9/33e980a3435654dce34386eefb39cccb_w960.jpg)
![130007355_1829052923900886_8647927402699199736_o (Copy)](/uploads/media/21/ba/21ba33d7e0fef7362ba2ab6a300ce5e9_w960.jpg)
![130142513_1829053163900862_4743341870190676853_o (Copy)](/uploads/media/46/6c/466ce65645efba92bfyzac04c6f4494e_w960.jpg)
Фото з допису