У найстарішому місті Тернопільщини і прозвітували, і волонтерів не забули (фоторепортаж)
Творчий звіт мистецьких колективів Теребовлянського району присвячувався Дню Збройних Сил України.
Одразу дві події збіглися в часі у найстарішому місті Тернопільщини – Теребовлі. Це - творчий звіт мистецьких колективів Теребовлянського району, присвячений Дню Збройних Сил України та нагородження відзнаками низки місцевих волонтерів, якій допомагають нашим бійцям на Сході України.
А відкрив мистецьке дійство дитячий фольклорний ансамбль «Горинка» Лановецького району. Запитаєте, чому так? А тому, що Теревбовлянщина прийняла творчу естафету саме від Лановеччини.
Слід віддати належне організаторам творчого звіту, який був складений на основі трьох мистецьких епізодів, де органічно переплелися і минуле, і день сьогоднішній України. Глядачі зримо відчули, яка велика роль у різні часи належала і належить захисникам Батьківщини – від козацтва, січових стрільців, воїнів УПА – до нинішніх бійців Збройних Сил України.
Пісні, танці, монологи, театралізовані номери та хореографічні композиції відтворили загальну, піднесену атмосферу звітного концерту.
Це відзначив і начальник обласного управління культури Григорій Шергей, який і передав разом із теребовлянцями символічну скляну естафету із написом «Мистецтво вічне – життя коротке» представникам Кременецького району.
А потім керівники Теребовлянського району вручили відзнаки Президента України учасникам АТО – «За участь в антитерористичній операції» та волонтерам – «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Серед нагороджених – і заслужений художник України, волонтер з Теребовлі Микола Шевчук.
Цього ж вечора військовий капелан отець Михайло Кокора з благословення святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України УПЦ КП Філарета вручив теребовлянським волонтерам медаль «За любов та жертовність до України».
Фото автора