![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
У підручнику з «Інформатики» проілюстрували вправу малюнком художника з Тернопільщини
![22687525_1480906675338103_4020232728949474363_n](/uploads/media/89/c0/89c02c12fe7b974aec6b7e1e3ab81031_orig.jpg)
Завдання до ілюстрації художника з Бережан Олега Шупляка, помістили у підручнику з «Інформатики». Із малюнком учні мають працювати у вправі «Растрові формати графічних файлів». Мова йде про роботу під назвою «Берегиня», якою нещодавно також прикрасили фасад будинку в Южноукраїнську.
- Що, що, а от у підручнику з «Інформатики» за 9 клас аж ніяк не сподівався побачити свою роботу, - пише Олег Шупляк у Facebook. - Племінниця, учениця 9-го класу, надіслала. Приємно, що вказали авторство.
Фото з допису