У Шумському районі відбулися змагання з футзалу (фото)

1

Спортивна подія тривала протягом декількох днів в Шумській ДЮСШ.

Відтак, протягом 21-22 грудня 2019 року відбулися змагання з футзалу на кубок міського голови. Участь у них взяли 9 збірних, які розподілили на дві групи по 4 та 5 команд. У фінал вийшли по 2 кращі команди з кожної групи, які й продовжили боротьбу за головний приз, пишуть на сторінці Шумської міської ради.

2
2

Володарем кубка стала команда «Шумськ», яка впевнено перемогла у всіх іграх. А от доля II та III місць вирішувалась в останній  зустрічі між командами «Тилявка» та «Шумська ДЮСШ». Перший тайм завершився бойовою нічиєю 2:2, а от у другому  таймі вихованці ДЮСШ забили три м'ячі і стали срібними призерами. IV місце посіла команда з с. Биківці. Найкращим гравцем турніру визнали Шмирука Миколу ( «Шумська ДЮСШ»), найкращим воротарем став Троцюк Віталій («Шумськ»).