![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
У Теребовлянській ОТГ проходили спортивні баталії
![1](/uploads/media/8d/5e/8d5e1517daf8bcb6b15597252f2c8a7b_orig.jpg)
Днями у Теребовлянській ОТГ змагалися за першість з настільного тенісу та шахів серед ЗОШ І-ІІ ступенів за програмою ІІІ Спортивних ігор школярів.
Першість Теребовлянської ОТГ з настільного тенісу та шахів серед юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІ ступенів за програмою ІІІ Спортивних ігор школярів відбулась на міському стадіоні «Колос».
Після спортивних баталій, результати виявились наступними, настільний теніс: 1 місце - Сущинська ЗОШ І-ІІ ступенів, 2 місце – Долинська ЗОШ І-ІІ ступенів, 3 місце - Гумниська ЗОШ І-ІІ ступенів. З шахів призові місця вибороли: 1 місце - Гумниська ЗОШ І-ІІ ступенів, 2 місце - Долинська ЗОШ І-ІІ ступенів, 3 місце - Кровинська ЗОШ І-ІІ ступенів, додають на сайті Тернопільської ОДА Управління фізичної культури та спорту.
Фото Тернопільської ОДА Управління фізичної культури та спорту