![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Чин освячення відбувся 28 вересня. Його здійснив Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь Семенюк.
Відтепер у стінах лікарні швидкої допомоги є капличка, де ви можете знайти душевний спокій та помолитися. Усі хто відчуває, що має потребу в роздумах та молитві, може завітати до нашої каплички. Нехай вона служить місцем спокою та віри для всіх, хто приходить, щоб знайти силу у важкі моменти життя, – зазначили у медзакладі.
Фото зі сторінки Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги у фейсбуці