![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_orig_thumb.jpg)
У Тернопільському краєзнавчої музеї покажуть колекцію значків і медалей
![зображення_viber_2019-11-01_14-29-00](/uploads/media/6e/dc/6edca0848f94900ccf7ff729d23fe0a1_orig.jpg)
Першу обласну виставку колекціонерів Тернопілля відкриють у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Розпочнуть із персональної колекції значків та медалей фалериста Михайла Тимошика.
Відкриють виставку у понеділок, 4 листопада, о 16:00.
Через зібрані знахідки Михайло Тимошик показує історію нашого міста. Найкрасивішою медаллю він вважає орден «За спасіння життя» імені Л. Ковальчука благодійного фонду «Вірую». А найдорожчою сучасною відзнакою є одна від міської ради. Нею нагороджують почесних людей міста, бо для оздоби використовують коштовні камені.
Сім колекцій фалериста можна побачити також у каталозі «Значки та медалі Тернопілля».
Фото з відкритих джерел