У тернопільському суді не задовільнили апеляцію щодо позбавлення волі

1

У Тернополі суд відхилив позов щодо збільшення міри покарання порушниці.

До Тернопільського апеляційного суду звернулась потерпіла, справа якої отримала вирок 12 серпня цього року. Саме тоді встановили, що у квартирі потерпілої дівчина, яка винаймала кімнату, викрала прикраси вартістю 15 тисяч гривень. Порушницю затримали та притягнули до відповідальності.

Як покарання їй встановили дворічний іспитовий строк з укладенням обов'язку періодично реєструватись в органах пробації, не виїжджати за межі країни та не змінювати місце роботи, навчання і проживанням.

Але представнику потерпілої вирок здався м'яким, тому він подав апеляційну скаргу і вимагав покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. Оскільки обвинувачена була раніше судимою, але на шлях виправлення не стала.

Проте колегія суддів, заслухавши представника, потерпілу, думку прокурора та обвинуваченої, вирішили апеляцію не задовільнили й залишити вирок суду першої інстанції без змін, оскільки обвинувачена щиро розкаялася, повністю відшкодувала завдану шкоду та виховує маленьку дитину, а злочин вчинила через скрутне становище.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео