Тамара Коблик

У Тернополі демонтують літній майданчик біля ресторану у парку Сопільче

Постійно діюча робоча група повідомить фізичну особу-підприємця про можливість самостійного демонтажу вказаного об’єкту, або ж роботи проведе робоча група з питань проведення демонтажів

26 липня виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Зокрема, передбачено невідкладно організувати та провести роботи з демонтажу конструкцій літнього майданчика влаштованого без дозвільних документів біля закладу ресторанного господарства «Центральний парк», що на території парку «Сопільче».

Рішення прийняте, враховуючи звернення управління муніципальної інспекції та керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» та Земельним кодексом України.

Окрім того, постійно діюча робоча група повідомить фізичну особу-підприємця про можливість самостійного демонтажу вказаного об’єкту, або ж роботи будуть проведені робочою групою з питань проведення демонтажів.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео