Ростислав Фук

У Тернополі діти Героїв можуть безкоштовно навчатися в мистецьких та спортивних школах

Також діти та родини Героїв можуть отримати інформаційно-консультативні послуги в рамках діяльності «телефону довіри» та психологічну допомогу

У Тернополі триває реалізація програм підтримки родин та дітей Героїв Тернопільської громади. Так, в рамках реалізації програм діти Героїв можуть безкоштовно навчатись у художній школі ім. Михайла Бойчука. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

У школі діє відділення образотворчого мистецтва, де набирають дітей з 8 років та відділ художнього оздоблення текстилю, де можна розпочати навчання з 10 років. Корпуси школи знаходяться у трьох мікрорайонах міста: на масиві «Сонячний», у центрі та на Дружбі.

Також діти Героїв Тернополя можуть безкоштовно навчатись у музичних школах міста, зокрема, музичній школі №1 ім. Василя Безкоровайного та музичній школі №2 ім. Михайла Вербицького. Безкоштовне навчання для таких категорій доступне й у спортивних комунальних школах міста.

До слова, діти та родини Героїв можуть отримати інформаційно-консультативні послуги в рамках діяльності «телефону довіри» та психологічну допомогу.

Нагадаємо, на сесії Тернопільської міської ради прийнято програми підтримки родин та дітей Героїв Тернополя та громади з метою соціального захисту та підтримки родин Героїв, надання додаткових до встановлених законодавством пільг і соціальних виплат.

Заходи програм поширюються на родини та дітей, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади, та які прибули з інших територій України, та проживають на території громади й зареєстровані як вимушено переміщені особи.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео