Тамара Коблик

У Тернополі до 15 років тюрми засудили трьох депутатів держдуми рф

Депутати голосували за визнання «л/днр»

Служба безпеки зібрала доказову базу ще на трьох депутатів російської держдуми, які причетні до початку повномасштабної війни проти України. Про це повідомили у Секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області.

15 лютого 2022 року вони підтримали постанову про звернення до президента рф з проханням визнати «незалежність» тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

А вже 22 лютого – проголосували за ратифікацію так званого «договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу» між рф і терористичними організаціями «л/днр».

Надалі кремль використав ці рішення як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення на територію нашої держави.

На підставі зібраних доказів суд визнав російських депутатів винними за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і призначив їм 15 років позбавлення волі.

Оскільки засуджені наразі перебувають на території рф, то початок строку відбування покарання визначено з дня їх фактичного затримання.

Засудженими є:

  • Казаков Віктор Олексійович, 04.04.1949 р.н.
  • Карлов Георгій Олександрович, 04.01.1971 р.н.
  • Карпов Анатолій Євгенович, 23.05.1951 р.н.

Розслідування проводили слідчі СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Фото Сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео