Тамара Коблик

У Тернополі оштрафували заклад громадського харчування за самовільне розміщення рекламного банера

Банер одразу ж демонтували

Реагуючи на звернення тернополян про незаконне розміщення банера (реклами) на перехресті вулиць Василя Симоненка - Володимира Великого, працівники управління муніципальної інспекції виїхали на місце події. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Після обстеження території, спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами ВП ПП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області старшим лейтенантом Філюком М.В., виявлено самовільно розміщений банер. В ході роботи встановлено, що реклама належить закладу громадського харчування та була розміщена без належних дозвільних документів, - йдеться у повідомленні.

Згідно з виявленими фактами, встановили особу порушника, в діях якого вбачаються порушення правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади. На правопорушника оформили адміністративний протокол за ст.152 КУпАП, а також надали припис для негайного демонтажу реклами, з метою недопущення візуальної інформаційної забрудненості нашого міста.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео