![](/uploads/media/4b/15/4b155f1f75e9688db18f81a122540b24_orig_thumb.jpg)
У Тернополі оштрафували заклад громадського харчування за самовільне розміщення рекламного банера
Банер одразу ж демонтували
![](/uploads/media/9b/fc/9bfcdfb78f700b1939d05a7c20e7bb99_w640.jpg)
Реагуючи на звернення тернополян про незаконне розміщення банера (реклами) на перехресті вулиць Василя Симоненка - Володимира Великого, працівники управління муніципальної інспекції виїхали на місце події. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Після обстеження території, спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами ВП ПП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області старшим лейтенантом Філюком М.В., виявлено самовільно розміщений банер. В ході роботи встановлено, що реклама належить закладу громадського харчування та була розміщена без належних дозвільних документів, - йдеться у повідомленні.
Згідно з виявленими фактами, встановили особу порушника, в діях якого вбачаються порушення правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади. На правопорушника оформили адміністративний протокол за ст.152 КУпАП, а також надали припис для негайного демонтажу реклами, з метою недопущення візуальної інформаційної забрудненості нашого міста.
Фото Тернопільської міської ради