![](/uploads/media/55/0f/550f4923046b4b60d607e262c275de46_orig_thumb.jpg)
У Тернополі патрульні виявили чоловіка, який мав з собою, ймовірну, зброю
Наразі по цій події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю) кримінального кодексу України
![](/uploads/media/85/9c/859c9d65f5cfaa15aac575c7a453a27e_w1920.jpg)
Вночі, близько 1-ї години, на спецлінію 102 надійшло повідомлення від небайдужих громадян, що на вулиці Протасевича перебуває чоловік, у якого є зброя. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Інспектори негайно прибули за вказаною адресою, де виявили ймовірного правопорушника. Патрульні, відповідно до закону, провели поверхневу перевірку й знайшли у громадянина предмет схожий на пістолет та набої до нього, без відповідних дозвільних документів.
Охоронці порядку викликали на місце події слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясування всіх обставин. Наразі по цій події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю) ККУ.
Фото Патрульної поліції