Тамара Коблик

У Тернополі перевіряють, чи світяться вивіски магазинів та закладів уночі

Поліцейські звертаються до підприємців з розумінням поставитися до обмежень, вимикати світлові вивіски та додаткове зовнішнє освітлення після завершення робочого часу

Рейди щодо обмежень роботи світлових вивісок у темну пору доби, а саме з 19.00 год, проводять співробітники поліції спільно з працівники управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради. 

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

У понеділок, 21 листопада, правоохоронці виявили два порушення в центрі Тернополя. В одному із магазинів одягу та салоні краси працювали світлові вивіски у вечірній час. З власниками даних закладів проведено профілактичні бесіди про необхідність економії електроенергії.

Поліцейські звертаються до підприємців з розумінням поставитися до даних обмежень, вимикати світлові вивіски та додаткове зовнішнє освітлення після завершення робочого часу.

Якщо ви помітили освітлення бігбордів, сітілайтів, іншої зовнішньої реклами прохання звертатися в управління муніципальної інспекції за тел.: +38 (067) 447 31 86 та +38 (073) 015 1481 (Viber) або повідомляти на лінію 102.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео