![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
У Тернополі під колесами авто травмувалася жінка
У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю
![](/uploads/media/21/7e/217e60a66ab750696b4697477aebb6dd_w960.jpg)
З тілесними ушкодженнями до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 39-річну жительку села Великі Бірки Тернопільського району, яка потрапила під колеса автомобіля. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Аварія трапилася 25 січня, близько 18:00 у Тернополі. За попередньою інформацією, водій автомобіля Renault Logan на регульованому пішохідному переході збив пішохода. Жінку госпіталізували до лікарні, а у кермувальника взяли кров для перевірки на вміст алкоголю.
Триває слідство згідно зі статтею 286 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, 82-річна пенсіонерка загинула внаслідок аварії на автодорозі у селищі Товсте Чортківського району 24 січня.
Фото з відкритих джерел