![світло](/uploads/media/5c/37/5c37aa2a58af9aa8353a185c64d38d8c_orig_thumb.jpg)
Жителька Тернопільщини, яка потрапила під колеса, померла дорогою до лікарні
Трагедія сталася 24 січня, близько 20:20 на Чортківщині
![](/uploads/media/d9/f6/d9f646ab089dc6718e3ca31648fbe786_w640.jpg)
82-річна пенсіонерка загинула внаслідок аварії на автодорозі у селищі Товсте Чортківського району 24 січня. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Повідомлення про те, що водійка автомобіля Ford Fusion збила пенсіонерку надійшло до правоохоронців близько 20:20. Потерпіла знаходилася на проїжджій частині дороги, але за межами переходу. Врятувати її життя не вдалося. Жінка померла дорогою до лікарні.
Того ж дня, о 19:40 у Тернополі на проспекті Степана Бандери під колеса автомобіля Toyota Avensis потрапила 38-річна жінка. Про ДТП поліцейських повідомив 19-річний водій. Як з’ясувалося, юнак, рухаючись в напрямку перехрестя Збаразьке кільце, не встиг загальмувати на нерегульованому пішохідному переході. Бригада швидкої госпіталізувала жінку до лікарні.
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.
Нагадаємо, двоє жителів Тернопільщини загинули у ДТП на Хмельниччині 22 січня, одна з них - 10-класниця.
Фото з відкритих джерел