![](/uploads/media/73/54/73542a0bddab72a31da93a46e5bae5d6_orig_thumb.jpg)
«І буде весна»: Укрпошта випустила марку напередодні 10-ї річниці війни з росією (фото)
Спецпогашення марки відбулося у Тернополі 23 лютого
![](/uploads/media/61/27/612754bd93374ce258e6992251c90e3d_w1920.jpg)
Спецпогашення поштового випуску «І буде весна!», який напередодні десятої річниці війни та другої річниці повномасштабного вторгнення випустила Укрпошта, відбулося в Тернополі 23 лютого. Про це повідомили у пресслужбі обласної військової адміністрації.
Випуск зібрав у собі найкращі світлини воєнного часу, яким Укрпошта вшановує героїчний спротив українського народу російському агресору:
- захоплення аеропорту «Бельбек»;
- воїн у променях сонця на «Азовсталі»;
- фото з весілля медиків-волонтерів;
- світлина рук піхотинця 28-ї бригади з позивним «Сніжок».
Починаючи з 2014 року, наша держава веде війну за збереження незалежності, право вільного вибору та територіальну цілісність. Українці щодня йдуть на жертви і подвиги, а зафіксовано їх дуже мало. Ці знімки побачив увесь світ, вони були високо оцінені міжнародною спільнотою та відзначені нагородами. І наше завдання зараз і надалі – говорити, показувати. Поштова марка – це надійний і креативний спосіб і розповсюджувати інформацію про наших Героїв, - йдеться в повідомленні.
Фото Тернопільської ОВА