![](/uploads/media/02/10/0210b2433315da2077d391fb69d289e2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі покажуть національно-патріотичний фільм «Вовк. Страху нема»
Фільм створений за участі командирів та воїнів бойових підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ
![](/uploads/media/9a/75/9a75a89d9e18f6e17bb0817777a08456_w3520.jpg)
З 18 по 24 квітня о 14:30 год в кінотеатрі за адресою вул. Івана Франка, 8, у Тернополі відбуватимуться покази національно-патріотичного фільму «Вовк. Страху нема» (Wolf. No Fear). Фільм створений за участі командирів та воїнів бойових підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Українські режисери та незалежні автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють фільм про захисників України, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі». Національний фільм «Вовк. Страху нема» - це філософія українських воїнів, репрезентована бійцями Сил спеціальних операцій. Вони надихають інших своїм прикладом, закликаючи ставати кращими і постійно розвиватися. Володіти розумом, тілом та зброєю, вміти вести бій, спілкуватися в команді та знищувати ворога - це мистецтво професії воїнів Сил спеціальних операцій ЗСУ.
Покази національно-патріотичного фільму «Вовк. Страху нема» відбувається за ініціативи та підтримки Тернопільської міської ради.
![](/uploads/media/11/by/11byz4a28fe7fe1eb10b9f900de71557_w320.jpg)
Фото з відкритих джерел