![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
У Тернополі помер видатний науковець
![117576824_2701577443434040_3156857720415328484_o](/uploads/media/5d/67/5d675b24b008c55a4a23a28a1c1a659c_w960.jpg)
Викладач педагогічного університету, професор, відомий науковець у сфері лінгводидактики і лінгстилістики Володимир Мельничайко відійшов у засвіти.
Про це повідомили на офіційному сайті вишу.
До слова, Володимир Ярославович народився на Теребовлянщині, освіту здобував на філологічному факультету Чернівецького державного університету. Працював вчителем, викладачем. Близько 40-ка років присвятив себе факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка.
У його доробку понад 200 праць з методики мови, стилістики, лінгвістичного аналізу художнього тексту. Співчуваємо рідним, близьким та колегам покійного.
Фото з допису