![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
У Тернополі померла викладачка хореографії, яка 30 років присвятила молоді
Світла пам'ять
![](/uploads/media/d4/c5/d4c52a0c977a584f37d9df2c35cb5ecb_w1280.jpg)
На 64 році життя перестало битися серце викладачки хореографії Тернопільського училища технологій та дизайну Галини Яровенко. Сумну звістку повідомили на фейсбук-сторінці училища.
Понад 30 років Галина Василівна була наставницею молоді. Під її керівництвом фольклорний ансамбль народного танцю «Візерунки» здобув звання народного. Вона залишила по собі добрі спогади і як голова профспілкової організації училища. У нашій пам'яті Галина Василівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійною порадницею, професіоналкою своєї справи, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, близьким та колегам Галини Яровенко. Вічна і світла пам'ять.
Читайте також: «Професіонал, доброзичлива, чуйна людина»: помер 42-річний викладач з Тернополя
Фото Тернопільського училища технологій та дизайну та з відкритих джерел