![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі помстилися за зроблене зауваження: побили машину (фото)
![62421956_841166466282233_1656989805747109888_n](/uploads/media/5b/1f/5b1f5f2e984b9ac55725ca650eefdde8_orig.jpg)
Сьогодні вночі у Тернополі на вулиці Вербицького «доброзичливці» побили машину.
Зі слів постраждалої, ймовірна причина такого вчинку - постійні зауваження сусідам стосовно викиду недопалок з вікна, виклик поліції на п‘яні і голосні розваги мешканців уночі.
- Остання крапля була вчора - своє сміття сусіди демонстративно висипали у мене під дверима. Знову стався конфлікт і вночі ось це,- розповідає постраждала. Чи понесуть винні покаранння - наразі невідомо, проте конфлікт це однозначно загострило, - пишу Анна у Facebook.
Фото з допису