![](/uploads/media/9b/3a/9b3a983254378494e2c2efb4edf1yz34_orig_thumb.jpg)
У Тернополі презентували віртуальні тури оборонними пам’ятками області
Віртуальні тури озвучили трьома мовами: українською, англійською та польською
![](/uploads/media/ed/bf/edbfa297c79a0a4af588050b38d6e7a7_w1920.jpg)
Тернопільський обласний центр охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини реалізував проєкт “Віртуальні 3-D тури унікальними оборонними пам`ятками Тернопільщини”. Проєкт був підтриманий Українським культурним фондом. Про це розповіли на сторінці центру у фейсбуці.
У рамках проєкту створили 20 віртуальних турів у форматі відео 360° пам’ятками оборонного типу Тернопільщини.
Віртуальні тури озвучили трьома мовами: українською, англійською та польською. Усі охочі зможуть переглянути їх на ютуб-каналі «Тернопільського Центру досліджень пам’яток».
Проєкт важливий і актуальний для популяризації, збереження та вивчення наших пам’яток, а їх оцифрування є кроком до активного використання цифрових технологій у галузі туризму.