Ростислав Фук

У Тернополі в авто нетверезої водійки виявили наркотики

Від проходження огляду на стан сп'яніння жінка відмовилася

Автомобіль Hyundai зупинили інспектори за порушення Правил дорожнього руху в ніч на 17 березня, близько 3 години, повідомляють у пресслужбі Патрульної поліції області.

Спілкуючись з 42-річною водійкою правоохоронці помітили в неї ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду у встановленому законом порядку жінка відмовилася.

Під час поверхневої перевірки авто, в багажнику виявили сліп-пакет із ймовірними наркотичними речовинами: 9 таблеток та паперовий згорток із порошкоподібною речовиною.

Патрульні склали на порушницю протокол за частиною 1 статті 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП, відсторонили від керування та викликали на місце події слідчо-оперативну групу для з’ясування обставин.

Фото Патрульної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео