Дарія Шевченко

У Тернополі відбудеться незвичний концерт гурту «Без обмежень»

bo-ternopil-aviokonc-kv_5ee3a7d1e5d47

Незважаючи на карантин, концерт гурту «Без обмежень» у Тернополі все ж відбудеться. Проте, це дійство проходитиме у незвичному форматі. Артисти разом з івент-агенцією Tikhonov Agency вирішили зробити безпечний концерт, під час якого музиканти співатимуть під відкритим небом, а глядачі їх слухатимуть в автомобілях.

Зі слів організаторів, таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти гурту.

- Ми, «Без обмежень», дуже скучили за своїми шанувальниками, тому не могли не придумати як зустрітись з ними навіть в такий непростий час, коли треба забезпечувати максимально безпечні умови концертів. Ми оголошуємо перший автомобільний концерт! І поки не знімуть всі обмеження на зустрічі з вами - оголошуємо наш «Безпечний автомобільний тур» БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Ми обговорили все зі всіма гілками влади, продумали як вам безпечно все це дивитись і чути! І зробили це, - йдеться на офіційній сторінці гурту.

Під час такого автоконцерту звісно що діятимуть певні правила: 1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля. 2. В одному авто дозволено знаходитись не більше 2-х дорослих осіб та 2 дітей до 12 років включно. 3. При в'їзді на територію події відбуватиметься вимірювання температури бездотиковим термометром. 4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби індивідуального захисту: захисну маску, рукавиці, антисептик. 5. Виходити з автомобіля дозволено лише у туалет, при цьому з одягненою маскою, рукавицями та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки. 6. У черзі до 1 туалету дозволено перебувати не більше 5 осіб. 7. Відвідувачам концерту заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе. 8. Забороняється контактувати з будь-ким із присутніх. 9. Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини. 10. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які створять дискомфорт іншим відвідувачам. 11. Забороняється фото-відео зйомка концерту на професійне обладнання за виключенням попередньої акредитації. Під час дійства працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію. За попередньою інформацією концерт відбудеться на території міського аеропорту 28 червня. Вартість квитків становить від 290 до 720 гривень.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео