![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відбудеться виставка «Кераміка княжої доби»
![242435909_3148115025475036_2863283996201623180_n](/uploads/media/36/8a/368a6d0a932a204744b2567e47d29dbf_w1920.jpg)
У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 23 вересня о 14:00 годині відбудеться відкриття виставки «Кераміка княжої доби».
![242484831_3148114792141726_2518538297862580452_n](/uploads/media/7c/b2/7cb2d2410e0501303b96e576d905966a_w1920.jpg)
Організатори обіцяють неймовірну атмосферу творення спільної історії сучасної кераміки з відлунням стародавніх традицій.
- Під чітким керівництвом Сергія Дутки було проведено серію тематичних заходів з високотемпературних випалів у дров'яній печі з використанням полив. Результат випалу та готові твори, які були підготовлені для фестивалю, можна буде побачити у всій красі на виставці «Кераміка княжої доби» – йдеться у дописі ГО «Не святі горшки ліплять».
242246982_3148114452141760_5386079157286445777_n
Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» - чудовий майданчик для неформальної освіти майстрів своєї справи, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Організаторами заходу є Тернопільський осередок національної спілки майстрів України, Тернопільська міська рада, Громадська Організація Партнерство та Громадська Організація «Не святі горшки ліплять».
![242453330_3148114248808447_4528355258941743867_n](/uploads/media/ca/3a/ca3a7edba7867430439a667f285bb2a6_w1280.jpg)