
У Тернополі відбудуться Всеукраїнські змагання з повітряної гімнастики
Участь у заході візьмуть понад 100 спортсменів із шести областей України

13 грудня Тернопіль, зокрема, Garden Hall, прийматиме Всеукраїнські змагання з повітряної гімнастики, організовані приватною школою повітряної гімнастики VenStudio.
Участь у заході візьмуть понад 100 спортсменів із шести областей України — Тернопільської, Одеської, Чернівецької, Львівської, Рівненської та інших. Розпочнеться захід о 8.30 й триватиме до 18.00.
Для дітей та тих, хто займається повітряною гімнастикою, участь у змаганнях дуже важлива — це можливість рости, знаходити мотивацію, показати себе і перебороти страхи, — зазначають організатори.
Змагання пройдуть у просторій залі, де висота для виступів становить 10 метрів, а всі учасники забезпечені страховками.
Повітряна гімнастика — це унікальний вид спорту, який поєднує акробатику та танцювальні елементи на повітряних снарядах: полотні, гамаках, кільцях, петлях і підвісному пілоні. Це не лише красиво і видовищно, а й корисно для розвитку сили, гнучкості та координації.
Всеукраїнські змагання у Тернополі стануть для учасників можливістю проявити свої навички, знайти нових друзів, надихнутися досягненнями інших та відчути справжній командний дух.
Фото надане організаторами змагань


