![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відбулася акція протесту біля церкви московського патріархату (фото)
Молодь з плакатами прийшла під стіни храму Віри, Надії, Любові на вул. Коновальця
![](/uploads/media/50/b9/50b91a44ffcb73f50f638c2dea560c59_w1920.jpg)
«Скільки ще людей повинні загинути, щоб ви перестали ходити до церкви московського патріархату?» Плакати з таким написом принесла з собою тернопільська молодь на акцію протесту 4 квітня біля храму Віри, Надії, Любові на вул. Коновальця. Протестувальники вимагали викоренити московський патріархат з Тернополя і території України. За мирною акцією стежила поліція діалогу.
Ми зібралися для того, щоб показати свою небайдужість. В Україні все повинно бути українське: мова, культура, церква, армія. Нам їхнього нічого не треба, - розповіли журналістам Терену протестувальники.
![](/uploads/media/df/0d/df0d9a7e44896ebc62fb2be19512efe9_w1920.jpg)
Наступного дня, 5 квітня, тернополяни з плакатами знову прийшли під стіни церкви. Цього разу до акції протесту приєдналися більше людей.
![](/uploads/media/0b/98/0b984f01948fc98180c2d8fb5dbdf4df_w960.jpg)
Фото Олени Чепіль, Файного міста