![](/uploads/media/bc/43/bc430db87bb9914b81775f103658b753_orig_thumb.jpg)
У Тернополі виділили майже 2,6 млн гривень на техніку для школярів
Для шкіл Тернополя придбають мультимедійне обладнання в навчальні кабінети 5-6 класів
![](/uploads/media/61/5f/615f5e74b30b5a9f5022613353cbfyz0_w960.jpg)
17 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про використання коштів на виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Рішенням спрямували кошти на заклади загальної середньої освіти, які здійснюють освітній процес за Державним стандартом базової загальної середньої освіти для закупівлі мультимедійного обладнання в навчальні кабінети 5-6 класів.
Зокрема, відповідне обладнання придбають на умовах співіснування: 30% – кошти міського бюджету та 70% – з державного бюджету. З міського бюджету виділили кошти у сумі 2 595 000 грн. Також спрямовано 6 054 300 грн (за рахунок коштів субвенції з державного бюджету) на придбання техніки.
Фото з відкритих джерел