Ростислав Фук

У Тернополі відкрили хаб для дітей, які постраждали від війни (фото)

Проєкт спрямований пом'якшити негативний вплив на психоемоційний стан дітей та молоді

На базі притулку для внутрішньо переміщених осіб, що знаходиться у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. Пулюя, відбулося відкриття «Дружнього простору» — хабу для дітей та молоді, що постраждали внаслідок війни. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.

Проєкт спрямований пом'якшити негативний вплив на психоемоційний стан дітей та молоді, надати підтримку, зокрема, психологічну.

Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя став восьмим дружнім простором в Україні. У хабі будуть проводитися розвивальні та розважальні заходи для дітей та молоді різного віку. Зокрема, заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. Також у межах «Дружнього простору» будуть надаватися індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитимуться майстер-класи з психологічної розрядки.

На відкриття завітав заступник начальника ОВА Віктор Устенко, який зазначив, що відкриття таких просторів є доволі актуальним в наш час.

Діти повинні відволікатись від війни, спілкуватись з однолітками, розвиватись. Такі хаби допоможуть нам виховати патріотичне та освічене покоління, - зазначив заступник начальника ОВА Віктор Устенко.

Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Фото Тернопільської ОВА

Вибір читачів за тиждень

Відео