![](/uploads/media/fb/0c/fb0c3917498194a31daeac24746905e2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відкрився гуманітарний хаб для внутрішньо переміщених осіб з м. Рубіжне (фото)
У новому хабі внутрішньо переміщені громадяни, які потребують підтримки, зможуть отримати гуманітарну, інформаційну, консультаційну та психологічну допомогу
![](/uploads/media/ca/3e/ca3ef3d1ee83ae1d0c4d7dce1834d46a_w960.jpg)
Цими вихідними у Тернополі в мікрорайоні «Кутківці» запрацював гуманітарний хаб «Нове життя» для внутрішньо переміщених осіб з м. Рубіжне, що на Луганщині. Простір у нашому місті втілила громадська організація «Майбутнє України м. Рубіжне». Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
У новому хабі внутрішньо переміщені громадяни, які потребують підтримки, зможуть отримати гуманітарну, інформаційну, консультаційну та психологічну допомогу.
Присутні також могли переглянути виставку «Євромайдан у Донецьку – історія боротьби за гідність».
Додамо, у Тернополі також працюють гуманітарні хаби для внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь» та «Луганщина моя. Сєвєродонецьк».
Фото Тернопільської міської ради