![](/uploads/media/58/92/5892756a3ab7dabd3495ac838ba11ca8_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відремонтують дорогу до шкіл №26 і №27 та амбулаторії №14
Такий результат принесла петиція, яку підтримали 307 тернополян
![ремонт дороги](/uploads/media/6b/db/6bdb99546edff5ac88539a563a321436_w640.jpg)
У Тернополі відремонтують дорогу до шкіл №26 і №27 та амбулаторії №14. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
На черговому засіданні виконавчого комітету розглянули петицію «Безпечна дорога до громадських закладів», в якій подається пропозиція щодо капітального ремонту дорожнього покриття під’їзної частини ділянки дороги від житлового будинку за адресою вул. 15 Квітня, 35 до школи №26 і школи №27 та амбулаторії №14, що на бульв. Пантелеймона Куліша, - йдеться у повідомленні Тернопільської міської ради.
В зазначений термін петиція набрала необхідну кількість голосів 307 із 300 необхідних, відповідно до Положення її винесли на розгляд виконавчого комітету.
Відповідно до прийнятого рішення, доручено управлінню освіти і науки замовити виготовлення проєктно-кошторисної документації та врахувати усі пропозиції подані автором у петиції.
При виділенні коштів з бюджету Тернопільської міської територіальної громади забезпечать організацію та виконання робіт.
Фото з відкритих джерел