![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фоторепортаж)
У п’ятницю, 19 лютого, біля районної ради відбулась процесія, присвячена вшануванню жертв Революції Гідності.
Священники різних конфесій відправили поминальну панахиду за загиблими на Майдані. Вшанувати пам'ять прийшли представники районної ради та громадськість міста.
– Ми повинні пам’ятати події тих років і розповідати про них нашим нащадкам, щоб подвиг усіх людей, які загинули за свободу і волю України, не був даремним, – виступив зі словом голова райради Віктор Козорог.
Після спільної молитви присутні запалили поминальні свічки, поклали квіти до монументу та заспівали Гімн України.
![20210219_131003_copy_1024x768](/uploads/media/3d/f8/3df89e73e03dd636ba4982f8b3f0ed3c_w960.jpg)
![20210219_131001_copy_1024x768](/uploads/media/0f/84/0f8499f32880aedef0e8b2c01f3ca4b6_w960.jpg)
![20210219_130823_copy_1024x768](/uploads/media/36/41/36416d5c5cfff01423154182ee466ee2_w960.jpg)
![20210219_131923_copy_1024x768](/uploads/media/a9/73/a973f17de13cb98a88c6decee53664f9_w640.jpg)
![20210219_130935_copy_1024x768](/uploads/media/ef/12/ef12a9338cd7ffdef2aa76a3f75159a4_w960.jpg)
![20210219_131727_copy_1024x768](/uploads/media/33/d8/33d8b4a3473a2bf870bde128bd948499_w960.jpg)
![20210219_131655_copy_768x1024](/uploads/media/7b/62/7b6252cc045cb04b13c7d43d5bb1b6d9_w640.jpg)
![20210219_131139_copy_768x1024](/uploads/media/84/52/845256728f0ee7685317707134735deb_w640.jpg)
![20210219_131119_copy_768x1024](/uploads/media/f6/30/f630aaebfc02ab9ba7ayz3b946df65d2_w640.jpg)
Юлія Огороднік
Фото авторки