![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
У Тернополі встановлять стелу пам’яті та меморіальну таблицю захиснику Андрію Теребію
Військовому посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Тернополя»
![](/uploads/media/41/41/41414045yzf8a37bfdba5b1e139e740a_w960.jpg)
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про встановлення стели пам’яті та меморіальної таблиці тернопільському захиснику. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Так, на території навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», за адресою вул. Текстильна, 8, буде встановлено стелу пам’яті та меморіальну таблицю своєму випускнику, учаснику російсько-української війни, Теребію Андрію Богдановичу.
Довідка: Андрій Теребій народився 28 жовтня 1991 року в місті Тернополі.
Навчався у Тернопільській загальноосвітній школі № 23, Тернопільському Центрі професійно-технічної освіти № 2, Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
Від 2014 – учасник АТО. Військову службу проходив у 24 ОМБр, 54 ОМБр, а також в УДА. З початком російського вторгнення в Україну воював на фронті в складі 81-ша окрема аеромобільна бригада 122 ОАеМБ.
Загинув 4 квітня 2022 року в боях за місто Рубіжне Луганської області.
Військовому посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Тернополя» за вагомий особистий внесок у становлення української державності та особисту мужність і героїзм у виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Фото з відкритих джерел