![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
У Тернополі запровадили ноу-хау (відео)
![компютер](/uploads/media/dc/f0/dcf02a941cdef0b332ff31aa3a019e09_orig.jpg)
Відтепер тернополяни можуть дізнатися усю інформацію, що стосується газу через viber. Таке ноу-хау у нашому місті запровадили ще 20 березня. За цей час послугою уже встигли скористатися понад 100 тернополян.
Для того, аби скористатися послугою, тернополянам слід написати у viber за номером телефону: 096 104 2 104. Писати та телефонувати можна щоденно з 08.00 до 17.00. У підприємстві наголосили, що така послуга призначена лише для того, аби з’ясувати стан нарахувань абонента та почути роз’яснення фахівців щодо них. Окрім того, у Тернополі запровадили ще одну інноваційну технологію – дізнатися інформацію про газ можна також за допомогою QR- коду.
Такими технологіями у підприємстві намагаються спростити процес подання показників та зменшити черги при оплаті.
Фото автора
Відео: Богдан КОЛЕСОВ